Kategorie

Příklad titul.

Příklad textu.

Ochrana osobních údajů

Vážení, při prohlížení naší webové stránky a dělat nákupy v našem internetovém obchodě, souhlasíte všechny zásady obsažené v Zásadách ochrany osobních údajů, které můžete nalézt na internetových stránkách: http://av-link.eu/webpage/cs/ochrana-osobnich-udaju.html

Jako vlastník webu www.exquality.pl, vyhrazujeme si právo provést změny v naší politikou ochrany soukromí. Osoba, která používají naše webové stránky, se zavazují respektovat stávající zásady ochrany osobních údajů.

Ze všech změn, které mohou nastat, můžeme stanovit, že nebude mít vliv na základní princip, který zní:


"Nechceme prodávat a nerozdělí data a adresy našich zákazníků (uživatelů) na internetových stránkách: www.exquality.pl třetím stranám"


Pokud nepřijmete naše Zásady ochrany osobních údajů naleznete nenavštěvovat stránky: www.av-link.pl.

Tvorba nákupy AV-Link obchodě

Tvorba nakupování v našem internetovém obchodě je nutná registrace a poskytnout požadované osobní údaje. Údaje budou používat pro vystavení dokladu prodeje a dodávky zařízení a korespondence.

Neohlášené zprávy

Společnost si vyhrazuje právo zasílat nevyžádané zprávy osobám, jejichž kontaktní údaje získané registraci uživatele ve webových stránkách: www.av-link.pl. Koncept neohlášených zpráv chápeme informace přímo související s úložným prostorem: AV-link.pl. Skládají se z činností, jako je například: změny, interní propagace, seznam neziskové (např. přání), obchodní informace a další informace přímo související s naší činností.

Sušenky

Některé části webových stránek: AV-Link používá cookies, což jsou malé textové soubory, odesílání na počítači uživatele a identifikaci podle potřeby zjednodušit nebo zrušit operaci.
Příkladem použití cookies zachování uživatelské relace v provozu (login), přičemž uživatel nemá na každé stránce služby znovu zadat přihlašovací jméno a heslo.